טיפולי הקליניקה

דיקור קוסמטי

הדיקור הוא טיפול אנטי אייג'ינג המשמש כסוג של מתיחת פנים. טיפול זה מאט את תהליך ההזדקנות ומחיה את עור הפנים. הדיקור הקוסמטי יכול להוריד עד 15 שנים ממראה עור הפנים ללא צורך בניתוחים או בהזרקת כימיקלים.

הדיקור הקוסמטי משפר את זרימת הצ’י (אנרגיית החיים) והדם וכן משפר את אספקת החמצן לרקמות  ותורם לבניית תאי עור חדשים. הדיקור הקוסמטי מביא לשיפור גדול בגמישות שרירי הפנים ובמתיחתם.

כתמים, קמטים, קמטוטים, עור נפול, אקנה, שיער דליל, הקרחה, נשירת שיער מוגברת, פסוריאזיס, סבוריאה, כתמי גיל, נמשים, צלקות פוסט אקנה, עיגולים שחורים תחת העיניים, והתוצאה היא  מראה אחיד ויפה יותר של עור הפנים,

כאשר מטופלת פונה אלי אני עורכת תשאול מדוקדק, מתייחסת לבדיקות דם, לתלונות עיקריות ולסימפטומים שונים שמהם היא סובלת, כגון: כאבים, אי-נוחות, רמת אנרגיה, עייפות, מתח טרום-ויסתי, בעיות עיכול, מצב עור וציפורניים, שיער ועוד.

בעזרת  בדיקת דופק ואבחון לשון לפי הנהוג ברפואה הסינית  אני מתאימה לה צמחים ותוספים ומתחילה טיפול בדיקור. במהלך הטיפול אני  שוטפת את פני המטופלת בסבון עץ התה, מורחת פילינג קריסטלי ופילינג חומצות ותוך כדי כך עושה טיפול בדיקור סיני לאיזון הגוף.

בהמשך אני מעסה את העור בטכניקות שונות כגון: דרמה רולר, בלה באצ’י, כוס רוח עדינה וגוואשה. לאחר מכן אני  שמה את המחטים העדינות בפנים.  בסוף הדיקור אני מורחת מסכת ויטמין סי לעור זוהר וקורן.

דיקור קוסמטי הוא דיקור ממושך יותר מדיקור רגיל. המחטים נמצאות בגוף במשך כ-3/4 שעה.

כל הפגישה הטיפולית בדיקור קוסמטי אורכת כשעה וחצי.

כדי  להשיג תוצאות טובות יש להתמיד  ב- 10-5 טיפולים אחת לשבועיים, בהתאם לבעיה, ולהמשיך אחת לחודש.

דיקור קוסמטי במהותו הוא טיפול בריאותי שמשלב התייחסות לגוף כולו.

טיפול בדיקור קוסמטי שיש לו תוצאות מצוינות מתבסס על כך שהמטפל יאבחן באופן מדויק את שורש הבעיה. בנוסף, חשוב לאבחן את מצב  המטופלת כלומר, אם יש לה אקנה של הגיל הצעיר או המבוגר, או אולי פצעונים לפני מחזור. כך ניתן להתאים טיפול שלם הכולל: תזונה וצמחים לאיזון הורמונלי ולסילוק רעלנים, במקביל לשילוב מחטים בגוף ובפנים. טיפול שכזה יניב תוצאות מועילות ביותר.

כמטפלת ברפואה סינית אני מאבחנת מה לא מאוזן אצל המטופלת ומתאימה לה טיפול אישי תוך תשומת לב לגיל, לבריאות הכללית ולסימפטומים שיש לה. כך שבעצם דיקור קוסמטי הוא לא רק “קוסמטי” אלא מהווה טיפול שלם לגמרי. אצל מטופלת שיש לה גלי חום למשל, נראה גם הקלה בהקשר זה. אצל מטופלת אחרת שסובלת מעצבנות רבה סביב המחזור החודשי, נצפה להטבה, הודות 

לטיפול שמרגיע, מאזן, משפר את איכות השינה ומקל את הסימפטומים השונים.

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

ניקוי פנים עמוק - הטיפול הקלאסי

העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף האדם ובעל תפקידים רבים, אחד מהם הינו מערך ההגנה הראשון של הגוף מפני נזקים שונים. במהלך השנים בעקבות פגעי מזג האוויר ואורח החיים המודרני לרבות תהליך ההזדקנות הטבעי מתחילים לחוש ולראות שינויים בגוף. אחד השינויים הראשונים נראה בעור ובייחוד בעור הפנים.

לכן כחלק מתחזוקה נכונה ובריאה לעור וכדי להימנע מטיפולים מורכבים לתיקון פגמים בעתיד, חשוב להעניק לעור את מה שנחוץ לו ולטפל בשינויים ההורמונליים החלים בו. התחלה בשגרת טיפוח מוקדמת מאפשרת מראה עור בריא יותר, נקי וזוהר לאורך זמן רב יותר. 

טיפול פנים קוסמטי קלאסי הינו הטיפול הבסיסי והחשוב ביותר בשגרת הטיפוח ושמירה על בריאות העור. מטרת הטיפול היא לנקות את הקומודונים (שחורים) ואת השומנים התת-עוריים, כדי ליצור מראה אחיד ובריא ולאפשר זרימה נכונה בעור ועיכוב תהליכי הזדקנות. ניקוי וטיפול העור לעיתים תכופות מגביר את הסיכוי לשמר מראה מתוח, רענן, זוהר וצעיר. 

כאמור, טיפול פנים קלאסי הוא הטיפול הבסיסי ביותר לשמירה על עור בריא ונקי ולכן הוא מתאים וחשוב לכל אחד ואחת, לכל סוגי העור ובכל גיל. ככל שנתמיד בשגרת הטיפול ובהגנה על העור בגיל מוקדם, כך נמנע טיפולים מורכבים לתיקון פגמים בעתיד. 

טיפול פנים זה מתאים למי שרוצה להחזיר את החיות והזוהר שאבדו לעור ניקוי, בעזרת פילינגים שנועדו לקלף בעדינות את שכבות העור המתות, החדרת לחות ומרכיבים חיוניים חשובים אחרים.

ניקוי יסודי של העור וחידוש עור הפנים באמצעות פילנגים שונים, ניקוי עמוק של קומודונים (שחורים) ומסכות הרגעה. 

הטיפול נמשך כשעה וחצי. הטיפול יכול להיות  תקופתי בודד על מנת לשמר את עור הפנים או כטיפול ראשון בסדרה להאצת התחדשות העור או כהכנה לטיפולים מורכבים בהמשך. 

הטיפול מתחיל באבחון מקצועי ומעמיק של סוג ומצב העור לצורך התאמה אישית מדוקדקת של תכשירים פעילים וקביעת אופן ביצוע הטיפול לרבות הטיפול האישי בבית. 

 1. ניקוי ראשוני של העור.
 2. אבחון עור מקצועי התואם את מצב העור ביום הטיפול והתאמה אישית של תכשירי הטיפול.
 3. ביצוע פילינגים המותאמים באופן אישי. 
 4. התפחה וניקוי יסוד של העור. 
 5. עיסוי להמרצת זרימת הדם ושיפור טונוס (חוזק) שרירי הפנים. 
 6. מסיכת הרגעה. 
 7. מריחת קרם לחות וקרם הגנה.
 8.  

ישנם קילופים לאחר מספר ימים. ניתן לקנות מסכת הרגעה ולשים בלילות כדי לגרום לריפוי יותר טוב ופחות קילופים. 

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

מזותרפיה - טיפול מיקרונידלינג

מזותרפיה בפנים הוא טיפול אנטי-אייג'ינג הנחשב ליעיל במיוחד, אשר יטשטש את הצלקות והקמטים שבעור הפנים.

חשוב לדעת, שמדובר בטיפול הפוצע את העור בצורה מבוקרת וכולל שימוש במכשור מתקדם, שלא בהכרח מתאים לכל אחד ואחת.

כדי להבין מה זה מזותרפיה לפנים וכיצד השיטה הזאת עובדת, יש להבין מה זה קולגן. הקולגן הוא חלבון חשוב בגוף, שמטרתו העיקרית היא לשמור על לחות וגמישות העור. במהלך השנים מתמעט ייצור הקולגן בגוף ובהתאם לכך העור שלנו מזדקן, מתדלדל וסימנים נוספים.

כדי לגרום לגוף להמשיך לייצר קולגן מומלץ  טיפול מזותרפיה לפנים. מכונה בעלת ראש מחטים תדקור את עור הפנים ותפצע אותו בצורה עדינה ובכך תעודד את התחדשות התאים ואת התהליך הביולוגי שבו מיוצר יותר קולגן. כל אלו מובילים בסופו של דבר לעור צעיר יותר, גמיש ומוצק.

שימו לב,  מזתורפיה לפנים אמנם כן תגדיל את ייצור הקולגן ואת התחדשות התאים, אך לא מדובר בקסם, ועור הפנים לא יחזור להיות כמו בגיל 16, וכנגד זה אין הרבה מה לעשות. מה שכן, מזותרפיה לפנים יכולה לטפל בעור מדולדל באמצעות התחדשות התאים ולטשטש צלקות, קמטים וסימני מתיחה בצורה ניכרת. אם אחד הדברים האלו מפריע לכם, יש לזה פתרון.

לפני תחילת הטיפול  המטופלת תעבור תשאול ואבחון ראשוני לגבי המצב הרפואי כדי לוודא שטיפול מזותרפיה בפנים אכן מתאים לה. הסיבה לכך היא שמדובר בטיפול במכשור מתקדם ולא כולם יכולים לעבור אותו.

במהלך הטיפול מנקים את עור הפנים בעזרת סבון ופילינג, תוך מריחת חומרים וסרומים המכילים חומרי אנטי-אייג'ינג שונים, אשר יוחדרו אל העור בהמשך הטיפול בעזרת מכשיר המחטים. 

בשלב הבא, מטפלים בפנים, תוך התמקדות בצלקות ובקמטים. כך, בנוסף לדקירת העור בצורה מבוקרת, בעזרת מכשיר המזותרפיה, מוחדרת חומצה היאלורונית כטיפול משלים לחידוש התאים. ייצור הקולגן והצערת העור קורה למעשה עקב פציעת עור הפנים. בסיום הטיפול מורחים קרמים ומסכות כדי לקרר ולהרגיע את העור.

לאחר הטיפול ייתכן שהעור יהיה קצת ורוד ותיתכן צריבה קלה. התסמינים אמורים לחלוף לאחר יום או יומיים, גם אם יש קילופים. ניתן לטפל במסכת הרגעה בבית.

טיפול מזותרפיה בפנים יכלול ארבעה עד שמונה טיפולים, כאשר בממוצע נבצע שישה טיפולים, בהתאם למצב העור ותוצאות הטיפול. בין כל טיפול יש לשמור על רווח של 3-4 שבועות.

אורך הטיפול נע בין 60 ל- 90 דקות, תלוי במצב העור ומספר הטיפולים הנדרשים על להגיע לתוצאה מקסימאלית.

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

דיקור סיני

הרפואה הסינית נעשית בעזרת מחטים דקיקות, צמחי מרפא ועיסוי בנקודות מרידיאניות ונועדה להחזיר את האיזון וההרמוניה אל גוף האדם.

דיקור סיני מאזן ומקל את הכאבים ויעיל לבעיות מגוונות.

הסינים טוענים, כי למעשה אין בעיה שלא ניתן לטפל או לרפא באמצעות הדיקור הסיני.

הטיפול משלב דיקור קרקפת יפני ynsa להורדת כאבים מיידית והחזרת האיזון אל הגוף במהרה.

שיטת טיפול זו המשלבת בין דיקור סיני לדיקור קרקפת יפני מאוד יעילה ומומלצת לכל מי שרוצה לטפל בכאב או במחלה שממנה הוא סובל ובמיוחד כרפואה מונעת לשמירה על הבריאות ושלוות הנפש.

כמה זמן אורך הטיפול?

הטיפול אורך בממוצע כ- 45 דקות.

הדיקור יכול לסייע בבעיות אורטופדיות, בכאב מפרקים, בחולשה כללית, בבעיות גינקולוגיות, בחרדות ודיכאון, בהפחתת לחץ, בקשב וריכוז, בבעיות פיריון, הריון ולידה ועוד.

פירוט רחב יותר של בעיות רפואיות שבהן הדיקור הסיני יכול לטפל

כאבי גב תחתון, כאבי שכמות ושרירים תפוסים, מרפק טניס, מרפק גולף, כאבי מפרקים, כאבי צוואר תפוס, סיאטיקה, דלקות גידים, כאבי ברכיים כרוניים, כאבי ראש ומיגרנות. 

בעיות במערכת העיכול: 

מעי רגיז, צרבות, כיב קיבה, קרוהן, קוליטיס, גזים, עצירות, שלשולים, טחורים, איזון משקל הגוף, אלרגיות. 

בריאות האישה: 

אי-סדירות המחזור, כאבי מחזור, אי פריון, אנמיה, תופעות גיל המעבר. 

מחלות הגיל המבוגר: 

סוכרת, לחץ דם גבוה, בעיות פרקים, בצקות, הגבלות תנועה, תופעות לוואי תרופתיות ועוד. 

מצבים נפשיים: 

מתח, חרדה, עייפות, דיכאון , עצבנות, הפרעות שינה, לחצים, התמכרויות, חוסר שקט והפרעות ריכוז. 

דיקור סיני להרזיה: 

מתוך ניסיון הרזיה הינה תהליך התלוי מלבד בתזונה נכונה גם בגורמים רבים כגון מצב נפשי, מצב בריאות והרגלי חיים שונים. כדי להגיע לתוצאות טובות ולשמירה על משקל תקין לאורך זמן יש להתייחס לכל הגורמים במהלך הטיפול, עובדה שהובילה אותנו לבניית התכנית להרזיה בעזרת דיקור סיני. נמצא שבתגובה לנעיצת המחט מתרחשים שני תהליכים: מחד הגוף מייצר במערכת העצבים חומרים בולמי כאב (דוגמת אנדורפינים וסרוטונין) ומאידך התגובה הדלקתית פוחתת בשל שינוי בכמות חומרים 'מתווכי דלקת' (פרוסטגלנדינים, לויקוטריאנים ואחרים). השימוש במחטים לשיכוך כאב יכול להיות יעיל מאוד. 

בין 15-40 דקות  תלוי במצב המטופל ואם יש עוד כלים שניתן להוסיף שיועילו לטיפול, כגון: אלקטרו לנקודות הדיקור, כוסות רוח, רפלקסולוגיה סינית, טווינה וכו'.

 • טיפול תומך בתקופות שבהן האדם זקוק לחיזוק, כגון טיפולים למבוגרים בגיל הזהב, טיפולים לאחר מחלה ממושכת או טיפולים לאחר לידה. 
 • טיפול תומך במצבים נפשיים, כגון עודף מתח, עודף חרדות והתמודדויות במצבי לחץ שונים.
 • טיפול תומך לצורך עזרה בתהליך הרזיה ושמירה על משקל תקין ותזונה נכונה. 
 • טיפולי תחזוקה שוטפת של הגוף על מנת לשמור על יציבות וחוסן גם במקרים שבהם לא קיימת בעיה ספציפית, אך רוצים להימנע מליצור כזו. כמו כן, טיפולי דיקור יעילים בתקופות של חילופי עונות ובתקופת החורף כדי להקטין את הסיכוי להתקררויות ולמחלות.
 •  
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

טיפול אקנה הוליסטי

אקנה לרוב נובע מגורמים פנימיים. הוכח מדעית שגם לחץ גורם להורמון הסטרס להפרשת שומן עודף. עם כל אלה יש גורמים נוספים שעלולים לגרום להתפרצות אקנה: תזונה לקויה, פעילות גופנית בעצימות מוגברת, חיידקים שנפוצים בדרך כלל במקומות כמו חדר כושר או בחוגים בגילים צעירים יותר.

לעתים רחוקות אקנה יכולה לנבוע בעקבות שחלה פוליציסטית ובגלל מחזור לא סדיר  אצל נערות. גם חיילים וסטודנטים עלולים לסבול מאקנה בעקבות לחצים כאלה ואחרים. בסביבות גיל 55-45 אקנה יכולה להופיע אצל נשים בגיל המעבר – במנופאוזה.

אקנה בתולי – אצל ילדים מתחילה בגיל צעיר יחסית  12-11 שנים. יש הרבה אימהות שלא אוהבות לטפל בילדים צעירים בתכשירים, אבל  אני רואה חשיבות  בשימוש  בסבון פנים וקרם לחות מתאים. בנוסף, בגילים אלה ילדים נמצאים הרבה בחוץ  והשמש מזיקה לכולם. לכן אני ממליצה למרוח קרם הגנה בכל יום ובכל גיל.

אקנה הורמונלי –  מתחילה בגיל ההתבגרות  18-13, בזמן שקיימת פעילות  מוגברת של הורמוני הגוף, כמו הורמון הגדילה והורמון הסטרס, שלעתים עלולים לגרום לחוסר איזון הורמונלי. גם האוכל עלול להכיל הורמונים המשפיעים על ההתפתחות ההורמונלית בגוף. כיום, לדוגמה, בנות צעירות מקבלות מחזור כבר בגיל 12.

אקנה מבוגרים – מתפרצת לאחר גיל 25. בהרבה מקרים אותם גורמים שמאפיינים אקנה של גיל ההתבגרות ממשיכים גם לגיל הבגרות.  

פעילות הורמונלית נשית : נשים לפני מחזור, נשים בהיריון, נשים מניקות  ונשים שפסקו אצלן מחזורי הווסת עשויות לסבול מאקנה. ככלל, נשים בגיל מבוגר נוטות לסבול מאקנה יותר מגברים. 

פעילות יתר של בלוטות החלב : תופעה זו אמנם נפוצה יותר אצל בני הנוער, אך גם בגיל מבוגר יכולה להתרחש בשל חוסר איזון הורמונלי. בעת פעילות יתר בלוטות החלב נוטות להפריש שומן שמתערבב עם תאי עור מתים, מה שגורם לסתימת הנקבוביות ולפצעונים.

מתח נפשי : יש מחקרים המוכיחים שקיים קשר בין מתח נפשי להופעת אקנה. ניתן להניח שכמו שמתח נפשי גורם לירידה ביכולת ההגנה של הגוף ולפגיעה בתפקודי הגוף השונים, כך מושפע גם מצב העור. 

יש כל מיני גישות טיפול. גישה אחת היא לייבש את הפצעים עצמם, ועל זה  אני פחות ממליצה. גישה אחרת היא שיקום העור וניקוי ולאחר מכן הרגעתו, מומלצת בשילוב רפואה משלימה, תחום שאני מתמחה בו.

תוך כדי טיפול מאבחנים בעזרת התבוננות בלשון ומישוש הדופק את הסיבה לאקנה. מוצאים את שורש הבעיה שגורם לחוסר איזון באיברים ומוביל לסטרס פנימי להתבטא החוצה. לאחר האבחון בוחנים את שיטות הטיפול המתאימות, הכוללות טיפול פנים עמוק המתאים למצב דלקתי ומסכות הרגעה מזינות. בטיפול ניתן לשלב את הדיקור הסיני ותוספת צמחי מרפא לנטילה דרך הפה. הייחודיות היא היכולת לדעת לשלב בין הטיפולים השונים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. 

דרך הדיקור אנחנו מפעילים ומעוררים את נקודות הריפוי הקיימות בגוף. דיקור מדויק בנקודות אסטרטגיות משיב את האיזון למערכות השונות בגוף ובמוח, ואז מתחיל תהליך ריפוי עוצמתי המאזן את הגוף והנפש. השילוב בין  שתי השיטות מאפשר אבחון מדויק והתאמת הטיפול באופן אישי לכל מטופל וכך אפשר להגיע לתוצאות מקסימליות. 

הטיפול בשילוב הרפואה הסינית מאפשר להגיע לתוצאות לאורך זמן. כשהגוף מגיע לאיזון הוא נפטר מהאקנה. הגוף מבטא את עצמו דרך העור, וכשהוא רגוע ומאוזן גם העור ייראה כך.

 1. ניקוי פנים בסבון עץ התה אנטי-בקטריאלי ופילינג קריסטלי שמוריד ומלטש את שכבת העור החיצונית. 
 2. פילינג חומצות על פי מצב הדלקת של האקנה. ככל שהפצעים יותר אדומים ומוגלתיים, כך נשלב בפילינג יותר הממליס – Hamamelis- צמח המרגיע את העור.
 3. בזמן הטיפול ניתן לשלב את הדיקור הסיני כדי לגעת בשורש הבעיה.
 4. ניקוז קומודונים ושומנים תת עוריים.
 5. שתי מסכות הרגעה.  האחת מרגיעה ומחטאת במהירות את העור והשנייה מכילה צמחי מרפא הגורמים לריפוי ואיזון העור. 
 6. המטופל מקבל חומרים להמשך טיפול בבית: חומצות ייחודיות לחיידק האקנה, מסכות הרגעה לריפוי העור וצמחי מרפא לשמירת התוצאות. 
 7.  

הטיפול נמשך כשעה וחצי.

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

טיפול בפיגמנטציה

השיטה הסינית לטיפול בפיגמנטציה טוענת, שכאשר הגוף מגיע לאיזון הוא נפטר מהתופעה.

נשים רבות בישראל סובלות מפיגמנטציה בפנים ברמות שונות של חומרה.  אצל אחדות מהנשים מדובר בתופעה הורמונלית, שגורמת לכתמים גדולים בחלקים מועדים של הפנים, כמו אזור השפה העליונה, המצח ומתחת לעיניים.

אחד הפתרונות היום לטיפול בפיגמנטציה הוא קילוף השכבה העליונה של העור וחשיפת עור חדש ללא כתמים. הבעיה היא שתוך כמה חודשים העור שוב חושף את הכתמים שהם עמוקים הרבה יותר.  הדבר הכי חשוב מבחינתי הוא לאתר ולאבחן על פי הרפואה הסינית את מקור הבעיה דרך הלשון והדופק.

לאחר האבחון אדע מהו הטיפול המתאים ביותר שיוכל לטפל בשורש הבעיה. במרבית המקרים לא מדובר בבעיה אחת אלא בעוד גורמים שמשפיעים על העור, אשר יכולים להתבטא  בסטרס, חרדות, דיכאון, כאב ועוד. שיטה זו אפקטיבית במיוחד בגלל היכולת לטפל בעור ובדלקת  על פי הרפואה הסינית דרך האיזון, ולא רק בעזרת הרס רקמות ובנייתן מחדש, כמו בשיטות המוכרות.

חשוב לזכור כי כתמי העור שלך אינם דומים לכתמי העור של אף אחת אחרת.

הטיפול  בעור מתחשב בסדר היום: תחביבים, רמת החשיפה לשמש, גוון העור, עישון, נתונים גנטיים, מצב בריאות ועוד. 

בעזרת  הדיקור הסיני וצמחי מרפא מפעילים ומעוררים את נקודות וכוחות הריפוי הקיימים בגוף. דיקור מדויק בנקודות אסטרטגיות משיב את האיזון למערכות השונות בגוף ובמוח וגורם לתהליך ריפוי עוצמתי המאזן את הגוף והנפש. הטיפול הקוסמטי בשילוב הרפואה הסינית יעיל במחלות אוטואימוניות, בעיות נפשיות, כאבים ועוד. כשהגוף מגיע לאיזון הוא נפטר מהפיגמנטציה. הגוף מביע את עצמו דרך העור וכשהוא רגוע ומאוזן גם העור ייראה כך.

 1. ניקוי פנים בסבון ופילינג קריסטלי, המלטש את השכבה החיצניות של העור.
 2. פילינג חומצות על-פי גוון העור. ככל שמספר הטיפולים יעלה כך ניתן להעלות את מספר הפילינגים  באותו הטיפול עד 4 פעמים.
 3. בזמן  שהחומצות על הפנים, ניתן להוסיף בנפרד את הדיקור הסיני להשלמה וטיפול בשורש הבעיה.
 4. מסכת הרגעה, שיקום והזנה.
 5. להמשך הטיפול בבית מקבלים תכשיר מדכא מלנין וכן צמחי מרפא כדי  לשמור על התוצאות, וכמובן תכשיר פילינג להמשך פעולת הקילוף.

– כתמי הריון.
– כתמים עקב טיפולי פוריות.
– כתמים עקב שימוש בגלולות למניעת הריון או בהתקן תוך רחמי.
– כתמים שנוצרו עקב שימוש בתרופות מסויימות.
– כתמים בשל חשיפה ממושכת לשמש.
– פצעי אקנה שהותירו כתמים.

– כתמי גיל.

הטיפול נמשך כשעה וחצי. 

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

עיסויים - טיפול משולב

את העיסויים אפשר לשלב בטיפולי הפנים. נהוג לשלב אותם בזמן ששוכבים עם מסכת פנים. העיסויים משלימים את חוויית הטיפול ומעצימים אותה וכך יוצאים מהטיפול בתחושה טובה ומשוחררת.

טיפולים המשלבים את הקוסמטיקה הרפואית עם הרפואה המשלימה – עיסויים – מזמנים חווייה של בריאות ויופי במקום אחד.

העיסוי מטרתו לשפר את תפקודן של מערכות רבות בגוף, לרבות המרצת זרימת הדם בגפיים, הפחתת מתח בשרירים, הפחתת כאבי שרירים, כאבי גב וכאבי ראש, שיפור טווח התנועה של מפרקים והקניית רוגע. בעקבות הטיפול משתחררות חסימות אנרגטיות, המשפיעות לטובה על מערכות הגוף והפנים.

עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, טווינה, אבנים חמות.

טכניקות העיסוי מותאמות לכל מטופל על פי צרכיו.

עלות עיסוי: 120 ש"ח | זמן הטיפול: 20 דקות

עלות עיסוי כחלק מטיפול משולב: 100 ש"ח 

בזמן שהמטופלת שוכבת בנחת עם מסכת הפנים הפעילה, בודקים איזה עיסוי הכי נכון לה בעזרת תשאול קצר.

מורחים שמן איכותי בריח למון גראס המועשר בחומצה היאלורונית שמותיר את העור עם לחות וויטמינים. יוצרים אווירה מרגיעה בעזרת אור העמום וריחות נעימים. 

לסיום, מסירים את מסכת הפנים, מחדירים בעיסוי  סרום ויטמינים המועשר בחומצה היאלורונית  בטכניקות סיניות עם כלים מהרפואה הסינית.

 

הטיפול המשולב נמשך 20 דקות.

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

טיפול יופי לפני אירוע

היום שלך מגיע וכמובן שאת רוצה להיות הכי יפה, מאושרת, זוהרת וקורנת! אז הכנתי לך טיפול מיוחד.

מגיע לך לקבל את הטוב ביותר לעור פנייך. מטרת הטיפול הוא ניקוי וטיהור העור והזנה בלחות כדי שהאיפור ייראה אחיד וחלק. טיפול יופי הוא לא טאצ'אפ קטן ב-48 שעות לפני האירוע (למרות שגם אם נזכרת מאוחר יש טיפול מתאים לכך). כדי לגרום לפנייך לזהור ולהתחדש יש להתחיל את הטיפולים כבר כחודשיים לפני יום האירוע/חתונה הכוללים פילינג שירענן ויסיר את התאים המתים מהעור, ניקוי, מסכות לחות והזנה ועיסוי פנים מפנק.

מומלץ מאוד לשלב בטיפול דיקור סיני או רפלקסולוגיה לפינוק ורוגע. בנוסף, ניתן להוסיף לשימוש בבית צמחי מרפא שיעלים לשינה טובה ולהרגעת הנפש.

בשלב הראשון של הטיפול נעשה: 

 • פילינג לקילוף העור המת, יובש וקשקשת.
 • תיקון העור בעזרת חומצות קוסמטיות.
 • ניקוי וניקוז פסולת תת עורית- ניקוי עמוק.
 • העלאת מפלס הלחות של העור.

השלב השני ייעשה בבית מתחיל כחודש לפני החתונה/האירוע ונמשך עד ליום הגדול. שלב זה כולל הזנה אינטנסיבית של העור בלחות על ידי שימוש בסרום ויטמינים עשיר כל יום לפני השינה. טיפול זה ייתן לעור הזדמנות לספוג לחות מדי לילה.

בשלב השלישי, בקליניקה, נבצע החדרה אינטנסיבית של לחות ביום-יומיים שלפני החתונה/האירוע. הפעם הטיפול יכלול פילינג עדין, עיסוי עור הפנים ומסיכת לחות עשירה ומזינה.

השלב האחרון של הטיפול ייעשה בבית ביום החתונה/אירוע עצמו. לפני הגעת המאפרת, מייד בבוקר, מרחי סרום וקרם לחות גלואו למראה נוצץ, כך שהעור שלך יהיה קורן ולח והאיפור ייראה טוב יותר.

בכל הטיפולים ניתן לשלב דיקור סיני להרגעה,לאנרגיה וחיוניות ולשינה טובה.

הטיפול נמשך כשעה וחצי. 

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

הסרת נגעי עור

סרח עור

אנגלית – SKIN TAG היא גבשושית קטנה ולא מוכרת, לרוב אליפטית ובגוון העור, רכה למגע, תלויה על בסיס צר וניתנת להזזה בקלות. אפשר להבחין בה כשמעבירים את כף היד על פני העור. היא מגיחה מעצמה, סתם כך באמצע החיים, בכל גיל, מבלי שאפשר לנבא או למנוע את הופעתה. 

קוטרה נע בין מילימטר לשני ס"מ והיא נוטה לגדול בצוואר, בבתי השחי, בעפעפיים ובחזה. זו תופעה שכיחה במקומות שבהם יש שפשוף עור תוך כדי תנועה, וכן אצל נשים מתחת לשדיים, במקום שבו החזייה מתחככת בעור או בצוואר שם העור משתפשף בצווארון או בעניבה. ייתכן שהשפשוף יוצר טראומה מינימלית לעור, הגורמת לשגשוג תאים בתוך האפידרמיס. 

מנגיומה

המנגיומה היא למעשה נגע שפיר של כלי דם ולכן צבעה אדמדם.

מנגיומות סניליות הן נגעים שמופיעים על העור ונוצרים בגלל נזק מצטבר לכלי הדם, בעיקר לנימים. הנזק נגרם בעיקר בשל תזונה לקויה. 

האם הנגע עצמו מסוכן? 

התשובה המיידית היא לא. הנגע לא מסוכן ואינו יכול להתפתח לגידול סרטני, אבל הוא בהחלט יכול להמשיך לצמוח ולגדול, לגרד, להיתפס בבגדים ולדמם. מעבר לבעיה האסתטית יש לזכור שהעור שלנו מעיד על מה שקורה בתוך הגוף. 

אפשר להוריד אותם ממש בקלות בקליניקה. בעזרת מכשיר הפלזמה מסירים את הנגעים בשיטה פשוטה ללא כאבים, ללא ניתוח וללא שום צלקת. 

שיטות יותר פולשניות וכואבות, כמו ניתוח או חנקן נוזלי, אינן מומלצות, בייחוד כשהנגע מעמיק מתחת לעור או כשהנגעים נמצאים במקומות רגישים ועדינים. במקרים כאלה יש להיוועץ ברופא עור.

כאן נכנסת לתמונה השמירה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה. 

קיימים גורמים אחדים להופעת הנגעים, העיקריים שבהם קשורים לתזונה שלנו. 

ככל שנקפיד על תזונה בריאה, כך נצליח למנוע התפתחות נגעים חדשים.

יש להפחית ככל הניתן שתיית קפאין, עישון, להימנע מסטרס, לאכול עלים ירוקים וליטול B12. רצוי להימנע מסוכרים פשוטים ומעמילנים מעובדים, להפחית מיצי פירות וממתיקים מכל סוג וכן לצרוך כמה שפחות חלבון מהחי, שגורם לעלייה ברמות הקורטיזול ומוביל לעלייה ברמת הסוכר הממוצעת. מומלץ ביותר לעשות ספורט. 

 

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית
חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה היא עיסוק למטפלים מנוסים בלבד, ולכן כדאי לבחור בקפידה את אותם המטפלים אשר בידם תפקידו את גופכן.

שעווה היא השיטה הנפוצה ביותר להסרת שיער משום שהיא יוצרת עור חלק לאורך זמן. השעווה מורטת את השערות בצורה מושלמת בטיפול קצר והתוצאות מיידיות.

עיצוב גבות – 60 ₪
שפם -40 ₪
בית שחי – 30-60 ₪
רגליים שלמות – 80-130 ₪
קו בקיני – 70 ₪
חצי רגל – 50-60 ₪
חצי רגל עליונה – 60-70 ₪
ידיים – 50-80 ₪
גב /חזה – 80-100 ₪

הטיפול נע בין 15 ל-30 דקות, תלוי באזור המבוקש.

חן קניג - קליניקה לקוסמטיקה ורפואה סינית